O  nas

Tworzymy piękno z natury

ABC OGRODY - PROJEKTOWANIE, ZAKŁADANIE, URZĄDZANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW I TERENÓW ZIELENI


ABC OGRODY świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów. Firma ABC OGRODY świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów oraz terenów zieleni publicznej i firmowej.


Nasza działalność poparta jest fachowym wykształceniem oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściem do Państwa potrzeb. Tworzenie ogrodów i zieleni to praca, która daje nam wiele satysfakcji i pozytywnych emocji, ale tylko wtedy gdy trafia w Państwa gusta i oczekiwania.Działamy na terenie Poznania i okolic oraz północnej części Województwa Wielkopolskiego.


Celem naszej działalności jest estetyczne i funkcjonalne kreowanie Państwa najbliższej przestrzeni. Posługując się szeroko pojmowaną sztuką oraz interdyscyplinarną wiedzą, projektujemy i wykonujemy zarówno tereny prywatne jak i obszary użyteczności publicznej (parki, skwery) oraz zieleń firmową.

Wiemy, że powierzenie Nam do zagospodarowania Państwa "zielonej przestrzeni" wymaga zaufania i porozumienia, tym bardziej jesteśmy dumni móc służyć pomocą i doświadczeniem, by stworzyć niepowtarzalne, dopasowane indywidualnie do każdego klienta ogrody.


Zapraszam do współpracy.

tel. 696 921 194    bazantus@wp.pl

©2019 by ABC-Ogrody.